Wpisz szukane słowa, pomożemy znaleźć to czego szukasz

Jakich informacji szukasz?

Bieg Sierściucha Wrocław. Pierwsza pomoc Gotowi Do Ratowania.

Bieg Sierściucha. Gotowi do ratowania dołączyli do ekspertów!

Podziel się:

Bieg Sierściucha. Gotowi do ratowania dołączyli do naszych ekspertów!

GOTOWI DO RATOWANIA zapraszają WSZYSTKICH chętnych na szkolenie z zakresu pierwszej pomocy, które odbędzie się podczas BIEGU SIERŚCIUCHA. Każdy chętny będzie mógł wraz z GOTOWYMI DO RATOWANIA przećwiczyć scenariusze pierwszo – pomocowe, a w strefie eksperta odpowiemy na każde nurtujące Was pytanie. Będzie zaskakująco i dynamicznie. Program szkolenia – petarda!

O biegu sierściucha

Kochasz biegać? Kochasz psy? Chcesz dowiedzieć się jak biegać z czworonożnym przyjacielem? A może właśnie myślisz o adopcji sierściucha? Jeżeli tak, to IDEALNIE się składa! To wydarzenie jest właśnie dla Ciebie! Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie: http://biegsiersciucha.pl oraz na stronie wydarzenia https://www.facebook.com/biegsiersciuchaa/

Bieg Sierściucha to pomysł, który zrodził się z miłości do zwierząt, w szczególności do psów. To wyraz potrzeby pomagania przełożonej na inicjatywę, którą od dawna pragnęłam zrealizować z myślą o najwierniejszym przyjacielu człowieka. To także chęć szerzenia dobroczynnego biegania człowieka z psem, które jak nic innego mobilizuje do aktywności na świeżym powietrzu łącząc obowiązek z przyjemnością. Bieg na dystansie 5 km odbędzie się na terenie Lasu Osobowickiego.

Joanna Kowalczyk Bieganizm – Organizator

Informacje o wydarzeniu:
https://www.facebook.com/events/1257210397749083/

Do zobaczenia!

Z ratowniczymi pozdrowieniami,
Gotowi Do Ratowania

Podziel się: